ارائه فاکتور رسمی

هنگام خرید یک کالا، فاکتور رسمی می تواند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد چرا که هنگام بروز هرگونه مشکل می توان با آن نسبت به رفع مشکل  اقدام نمود و همچنین یا به ارایه فاکتور رسمی به اداره مالیات می توانید از مزایای کاهش دز مالیات پرداختی بهره مند گردید. متاسفانه برخی از فروشندگان با ارائه فاکتورهایی که نزد وزارت امور اقتصاد و دارایی فاقد اعتبار است بعنوان فاکتور رسمی، خریداران را با مشکل مواجه می نمایند.

به همین دلیل است که اغلب خریداران نگران دریافت فاکتور رسمی غیر معتبر هستند، این در حالیست که فاکتور رسمی ارایه شده توسط مجموعه ” آی تی خرید “،  کاملا منطبق بر قوانین وزارت امور اقتصاد و دارایی بوده و برای اثبات این ادعا و راحتی خیال شما عزیزان نمونه ای از فاکتور رسمی ارایه شده توسط این مجموعه و همچنین برگه اعتبار سنچی گواهی ارزش افزوده ” آی تی خرید” در این صفحه ارایه گردیده است.

لازم به ذکر است که برای ارایه فاکتور رسمی تغییری در قیمت ها اعمال نخواهد شد. 

مهلت ۱۴ روزه برای تست سیستم کامل

در صورتی که اقدام به خرید قطعات سیستم کامل از آی تی خرید نمایید و اسمبل سیستم خود را به ما بسپارید، علاوه بر اسمبل نمودن سیستم شما بصورت حرفه ای که علاوه بر زیبایی، گردش بهینه هوای داخل کیس و در نتیجه بهتر خنک شدن قطعات را به همراه دارد، آی تی خرید ۱۴ روز ضمانت و مهلت تست قطعات به شما هدیه می دهد.

سبد بروز محصولات

ما با فن آوری سرو کار داریم، محصولات دیجیتال، علی الخصوص کامپیوتر. لذا هر روز، منتظر ارائه محصولی جدید در آی تی خرید باشید. هم اکنون محصولات متنوعی در وب سایت ما ارائه شده است، اگر در زمینه فن آوری، محصولی را مد نظر دارید که در وب سایت آنرا نمی یابید، مطمئن باشید به زودی ارائه خواهد شد، گرچه می توانید صبر نکرده و با ما در میان بگذارید، مطمئن باشید تمام تلاشمان را در جهت فراهم آوردن نیاز شما بکار خواهیم بست.

کیفیت همواره مقدم است.

ما در ” آی تی خرید “، کیفیت خدمات و اصالت کالاهای ارائه‌ شده را هرگز فدای رقابت نکرده ایم. تک تک محصولات موجود در وب سایت با ضمانت اصالت کالا و با گارانتی های معتبر ارائه شده اند. اولویت در ” آی تی خرید ” ارسال محصولات و ارائه خدمات عینا مطابق با آنچه مشتریان سفارش داده اند می باشد.

› برخی از مشتریان آی تی خرید