نمایش دادن همه 12 نتیجه

بنر برند کینگ استون ( KingSton )

شرکت KingSton ( کینگ استون ) ، یک شرکت فناوری چند ملیتی کامپیوتری آمریکایی است که محصولات فلش مموری و سایر محصولات با حافظه های رایانه را تولید می کند؛ این شرکت همچنین صاحب امتیاز برند مشهور HyperX  که ارایه دهنده هدست ، درایوهای حالت جامد ، صفحه کلید و ماوس است، نیز می باشد.

مقر اصلی کینگ استون ( KingSton ) در شهر Fountain Valley ، کالیفرنیا ، ایالات متحده است و بیش از ۳،۰۰۰ کارمند در سراسر جهان استخدام کرده است.

این شرکت دارای امکانات تولیدی و لجستیکی در ایالات متحده ، انگلستان ، ایرلند ، تایوان و چین است.

کینگ استون بزرگترین تولید کننده مستقل ماژول های حافظه DRAM است و بر اساس آمار در سال ۲۰۱۷ ، تقریباً ۶۸ درصد سهم بازار ماژول های DRAM را در سراسر جهان در دست داشته است، همچنین احتمالاً دومین بزرگترین تأمین کننده حافظه فلش در جهان است.

Kingston از یک شبکه بین المللی توزیع کنندگان ، فروشندگان ، خرده فروشان و مشتریان در هر شش قاره بهره برده و این شرکت همچنین خدمات تولید و مدیریت مدیریت زنجیره تأمین را برای تولید کنندگان نیمه هادی ها و برندهای معروف دنیا بصورت OEM ارائه می دهد.

شرکت فن آوری Kingston در ۱۷ اکتبر ۱۹۸۷ در پاسخ به کمبود شدید تراشه های حافظه  ۱ مگابایتی توسط فردی بنام  John Tu Tu در ایالات متحده تأسیس شد ، این مهاجر تایوانی ، یک ماژول جدید حافظه درون خطی ( SIMM ) را طراحی کرده بود که اطلاعات آن سریعتر و  راحت تر تز نسل قبلی در دسترس بوند.

در سال ۱۹۹۰ ، این شرکت اولین خط تولید غیر حافظه خود را راه اندازی نمود و در سال ۱۹۹۲ ، این شرکت به عنوان سریعترین شرکت در حال رشد شرکت خصوصی در آمریکا در رتبه ۱ قرار گرفت.