نمایش دادن همه 23 نتیجه

Microsoft ( مایکروسافت ) یک شرکت کامپیوتری چندملیتی است که مقر اصلی آن در ردموند واشنگتن قرار دارد, این شرکت که در ۴ آوریل ۱۹۷۵ توسط بیل گیتس و پل آلن تأسیس شد سازنده ویندوز و بزرگترین شرکت نرم افزاری جهان می باشد.

شهرت اصلی شرکت مایکروسافت ، مدیون سری سیستم‌ عامل‌ های ویندوز و محصولات نرم‌افزاری همچون مجموعه آفیس است، اما این شرکت علاوه بر فعالیت در بازار سیستم‌ عامل و نرم‌ افزار اداری ، در بازارهای دیگری هم فعالیت می‌ کند.

شبکه تلویزیونی MSNBC ، سایت اینترنتی MSN ، سایت  لینکدین ، پیام رسان اسکایپ ، شرکت Hololenz فعال در در حوزه واقعیت افزوده ، سخت ‌افزار کامپیوتر مانند ماوس، کیبورد، وب کم و … ، کنسول بازی با نام ایکس باکس و ….  سایر بازارهایی می باشد که مایکروسافت در آنها فعال است.

شعار اصلی Microsoft ( مایکروسافت )  :  «یک رایانه روی هر میز و در هر خانه، که نرم‌ افزارهای مایکروسافت را اجرا کند.»

آغاز تولید سخت افزار کامپیوتر با برند ماکروسافت به سال ۱۹۸۳ بر می گردد ، زمانیکه مایکروسافت اولین محصول سخت افزاری تولید شده خود را که یک ماوس بود به جهان معرفی نمود.

این شرکت تاکنون محصولات مختلفی را در حوزه سخت افزار تولید نموده که از مشهورترین آنها می توان به محصولات سری سرفیس ( SURFACE ) شامل لپ تاپ ، سرفیس استودیو و اولترابوک‌ها اشاره نمود که طرفداران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

+
ناموجود
تماس بگیرید
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود