در حال نمایش 6 نتیجه

بنر Zeppelin ( زپلین )

شرکت Jeylin , صاحب امتیاز برند Zeppelin ( زپلین ) , از سال ۱۹۹۴ تولید کننده ماژول های حافظه و سایر اقلام مرتبط با رایانه است. مقر اصلی این شرکت در کشور تایوان شهر تایپه می باشد.

شرکت Jeylin در سال ۱۹۹۴ به عنوان یک شرکت بازرگانی که مشغول به تجارت اقلام  رایانه ای مانند CPU ، دیسک های سخت ، ROM های CD و البته ماژول های حافظه می باشد، شروع به کار نمود.
سپس با تغییر سیاست کلی این شرکت عرضه سایر محصولات دیگر را کنار گذاشت و در نیمه دوم دهه ۱۹۹۰ اقدام به تمرکز بروی ماژول های حافظه بعنوان محصول اصلی خود نمود.

در آن زمان شرکت Jeylin انواع مختلفی از ماژول های حافظه مارک های بین المللی مهم مانند سامسونگ ، Hynix ، میکرون ، الپیدا ، Spectek ، نانیا و غیره را در سبد محصولات خود داشت .
اما با تغییر سیاست در اواخر قرن ۲۱ ، شروع به تولید OEM برای تعدادی از مارک های معتبر بین المللی نمود که تا به امروز هم به این کار ادامه می دهد و از روابط نزدیک و متقابلی با برندهای معتبر جهانی برخوردار است.

در نهایت در سال ۲۰۰۵ ، Jeylin ، اقدام به معرفی برند خود با نام Zeppelin ( زپلین ) نمود که محصولات آن ، با بالاترین کیفیت از بهترین قطعات تایوانی، بردهای طلایی و تراشه هایی با سطح کیفی A ساخته می شوند. حافظه های زپلین برای انواع کامپیوتر به خصوص کاربری حرفه‌ای و گیمینگ و برای انواع لپ تاپ تولید و عرضه می شوند.

از بدو تاسیس، سیاست مداوم شرکت جیلین همواره بر ارایه محصولات با کیفیت و قابل اعتماد ، با قیمت رقابتی در کنار خدمات پس از فروش بی عیب و نقص بوده است. از نظر جیلین ترکیب خدمات با کیفیت و قیمت بسیار مهم است و این شرکت سرسختانه به این تعهد طولانی مدت خود از بدو تاسیس  پایبند می باشد.

لذا Zeppelin ( زپلین ) توانسته است به سطح کیفی درجه یک جهانی در محصولات خود دست یابد و تلاش نموده است تا گستره کاملی از ماژول‌های حافظه در خانواده‌های گوناگون چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ قیمت ارائه نماید.