نمایش دادن همه 2 نتیجه

بنر TPLINK ( تی پی لینک )

TPLINK ( تی پی لینک ) نام یک شرکت تولیدکنندهٔ محصولات شبکه‌های کامپیوتری است که توسط دو برادر چینی در سال ۱۹۹۶ در کشور چین بنیانگذاری‌ شده است و در حال حاضر مرکز اصلی این شرکت در شهر شنزن چین قرار دارد.

نام این برند از دو بخش تشکیل شده است ، بخش اول : TP که مخفف Twisted Pair به معنی زوج (سیم) به‌ هم‌ تابیده است . بخش دوم : LINK که به معنای ارتباط است.

محصولات تولیدی تی پی لینک را می توان از یک منظر به دو دسته تقسیم نمود : SOHO : تجهیزات شبکه برای شرکت های کوچک و خانگی. و SMB : تجهیزات شبکه برای شرکت های کوچک و متوسط تجاری.

البته لازم به ذکر است که TPLINK ( تی پی لینک ) یکی از بزرگترین شرکت ها در این زمینه محسوب شده و دارای سهم بسیار بزرگی از این بازار در جهان است بطوریکه بر اساس برخی از گزارشات ، این برند در حال تبدیل شدن به سومین برند تجهیزات شبکه در دنیا می‌باشد.

تجهیزات شبکه تولیدی توسط تی پی لینک در بیش از ۱۲۰ کشور دنیا  شامل کشورهای آرژانتین، استرالیا، ایران، برزیل، کانادا، کلمبیا، فرانسه، آلمان، هند، ایتالیا، مکزیک، هلند، لهستان، رومانی، روسیه، سنگاپور، کره جنوبی، اسپانیا، ترکیه، امارات متحده عربی، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، اوکراین، ویتنام بفروش می رسد و شامل گروه های محصول زیر می گردد :

مودم ADSL و ۴G , روتر , سوییچ مدیریتی و غیر مدیریتی , دوربین‌های امنیتی و نظارتی , پاورلاین , دانگل و کارت شبکه , پرینت سرور , مبدل‌های رسانه‌ای و فیبر , آنتن تقویتی , ریپیتر و توسعه دهنده بیسیم , کابل ، پاوربانک ، گوشی موبایل و لوازم جانی موبایل , …..

+
ناموجود
تماس بگیرید
+
ناموجود
تماس بگیرید