چرا ” آی تی خرید ” متفاوته ؟!!!

 

۱٫ کیفیت همواره مقدم است.

ما در ” آی تی خرید “، کیفیت خدمات و اصالت کالاهای ارائه‌ شده را هرگز فدای رقابت نکرده ایم. تک تک محصولات موجود در وب سایت با ضمانت اصالت کالا و با گارانتی های معتبر ارائه شده اند. اولویت در ” آی تی خرید ” ارسال محصولات و ارائه خدمات عینا مطابق با آنچه مشتریان سفارش داده اند می باشد.

 

۲٫ اجرای کامل سیاست های محرمانگی

به ما اعتماد کنید، ما در ” آی تی خرید ” باور داریم حفظ محرمانگی اطلاعات کابران از قبیل اسرار شخصی ( سن، جنسیت ، رفتار خرید و …) و اطلاعات مالی ( اطلاعات حساب و … ) تنها راه جلب اعتماد کاربران و ایجاد برکت در کسب و کار است.

 

۳٫ سبد بروز محصولات

ما با فن آوری سرو کار داریم، محصولات دیجیتال، علی الخصوص کامپیوتر. لذا هر روز، منتظر ارائه محصولی جدید در آی تی خرید باشید. هم اکنون محصولات متنوعی در وب سایت ما ارائه شده است، اگر در زمینه فن آوری، محصولی را مد نظر دارید که در وب سایت آنرا نمی یابید، مطمئن باشید به زودی ارائه خواهد شد، گرچه می توانید صبر نکرده و با ما در میان بگذارید، مطمئن باشید تمام تلاشمان را در جهت فراهم آوردن نیاز شما بکار خواهیم بست.

 

۴٫ خرید حضوری

مشتریانی که به هر دلیل تمایل دارند کالاها را قبل از خرید از نزدیک مشاهده کنند ، می توانند با هماهنگی قبلی به آدرس تهران، خیابان فلسطین، تقاطع بزرگمهر، ساختمان ۱۴۱، واحد ۳۶ مراجعه نموده و علاوه بر بازدید محصول، در صورت تمایل با مشاوران ما نیز بصورت حضوری به گفتگو بپردازند.

 

۵٫ ارائه اطلاعات منحصر بفرد

نیاز مصرف کنندگان به آگاهی از آخرین فن آوری های موجود و الزام آگاهی ایشان قبل از خرید محصولات متنوع این حوزه، “تیم آی تی خرید ” را برآن داشته که در این زمینه علاوه بر فراهم نمودن و ارائه اطلاعات لازم، نسبت به در میان گذاشتن تجربه خود با مصرف کنندگان نیز اقدام نماید. لذا در وب سایت آی تی خرید همه اطلاعات دست اول است، ما تجربه خود را در غالب متن، تصویر و فایل های ویدیویی با شما به اشتراک می گذاریم. همچنین دوست داریم در این زمینه از شما نیز بشنویم. با ما در تماس باشید.

 

۶٫ ارایه خدمات حرفه ای و مودبانه به مصرف کنندگان

آی تی خرید با اجرای آموزش های تکمیلی برای پرسنل خود، امکان ارائه خدمات کامل و منحصر بفرد را به مشتریان فراهم آورده است. اتخاد تصمیمات مقتصدانه و هوشمندانه در هنگام خرید سیستم و قطعات نیاز به مشاوره با افراد حرفه ای دارد. مشاوران فنی ” آی تی خرید ” با راهنمایی شما قبل از خرید، همراهی با شما در هنگام خرید و ارائه خدمات پس از فروش، شما را در رسیدن به این هدف یاری می نمایند.

 

۷٫ مهلت ۱۴ روزه برای تست سیستم کامل

در صورتی که اقدام به خرید قطعات سیستم خود بصورت کامل از آی تی خرید نمایید و اسمبل سیستم خود را به ما بسپارید، علاوه بر اسمبل نمودن سیستم شما بصورتی حرفه ای که علاوه بر زیبایی، گردش بهینه هوای داخل کیس و در نتیجه بهتر خنک شدن قطعات را به همراه دارد، آی تی خرید ۱۴ روز ضمانت و مهلت تست قطعات به شما هدیه می دهد.