راهنمای خرید از فروشگاه آی تی خرید

با تشکر فراوان از اینکه فروشگاه آی تی خرید را انتخاب کرده اید، ما باور داریم که شما لایق بهترین ها هستید. لذا خواهشمند است، مطالب صفحه راهنمای خرید از فروشگاه ” آی تی خرید ” را بدقت مطالعه فرمایید:

خرید از ” آی تی خرید ” به ۴ طریق امکان پذیر است :

 • خرید بصورت آنلاین از وب سایت
 • تماس تلفنی با شماره های شرکت
 • تماس از طریق ایمیل
 • مراجعه حضوری به دفتر مجموعه ( با هماهنگی)

 

اطلاعات حساب‌ فروشگاه آی تی خرید جهت واریز وجه

کلیه شماره حسابها به نام مرتضی سلیمانپور شمسی می‌باشد :

 بانک صادرات شعبه کالج کد ۲۶۶

شبا صادرات IR 71-0190-0000-0010-1630-6460-03
——————————————————————–

شماره حساب ۰۱۰۱۶۳۰۶۴۶۰۰۳ بانک صادرات
——————————————————————–

شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۵۲۰۰۹۷۲۳۹  بانک صادرات
——————————————————————–

 

در صورتیکه قصد خرید بصورت غیر حضوری دارید، لطفا قبل از انجام هر اقدامی مطالب زیر را مطالعه بفرمایید:

 1. ابتدا در سایت ثبت نام فرمایید، اطلاعات خواسته شده از شما بسیار اهمیت دارند، لطفا با دقت اطلاعات خواسته شده را وارد نموده و از صحت این اطلاعات درج شده اطمینان حاصل فرمایید.
 2. پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، در ” آی تی خرید ” از طریق منوها یا جستجو در سایت، محصول مورد نظر خود را بیابید.
 3. برای خرید و انجام سفارش، از گزینه خرید در همان صفحه استفاده فرمایید.
 4. برای پرداخت آنلاین وجه سفارش خود می بایست به سبد خرید مراجعه نموده و از طریق یکی از درگاههای موجود فرآیند پرداخت را تکمیل نمایید.
 5. مشتریان تهرانی می توانند، فاکتورهای تا سقف یک میلیون تومان را در محل مشتری با استفاده از دستگاه کارت خوان تسویه نمایند.
 6. حداکثر یک ساعت پس از تکمیل فرآیند خرید در وب سایت، تیم فروش بصورت  تلفنی و یا با استفاده از ایمیل با شما تماس می گیرند، درصورت عدم تماس، برای پیگیری با شماره تلفن های موجود در صفحه ” تماس با ما ”  تماس حاصل فرمایید.
 7. ساعات ارسال کالا در آی تی خرید در بازه های ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر و ۵ تا ۸ بعد از ظهر صورت می پذیرد.
 8. محل تحویل کالا ورودی خانه یا آپارتمان شما می باشد و از تحویل در طبقات معذوریم.
 9. در هنگام دریافت و تحویل کالا ، حتما از سلامت ظاهری آن اطمینان حاصل فرمایید، تحویل گرفتن کالا به منزله تایید سلامت ظاهری آن است، لذا پس از تحویل، ایراد ظاهری به هیچ عنوان شامل گارانتی نخواهد بود.

نکات و تذکرات:

 • ارسال کالا به تمام نقاط ایران امکان پذیر است، بنابراین با اطمینان و خیال راحت به خرید بپردازید.
 • ساعت کاری آی تی خرید ، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۸ شب و روزهای پنج شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر می باشد .
 • اطلاعات ارایه شده برای محصولات و قیمت آنها تا حد امکان بروز بوده و عاری از خطا می باشد. ما تمام تلاشمان را برای حفظ صحت اطلاعات موجود انجام می دهیم، لذا در مواردی که اشتباهی صورت پذیرد، از شما خواهشمندیم که ما را عفو کنید. قیمت های بازار ممکن است بسرعت نوسان داشته باشد و ما قادر به اصلاح قیمت های وب سایت در زمان کم نباشیم، لذا در صورتیکه کالایی سفارش دادید منتظر تماس تیم آی تی خرید برای تایید سفارش بمانید و یا با ما از طریق شماره های شرکت تماس بگیرید.
 • در صورتیکه که کالایی که در جستجوی آن هستید در وب سایت آی تی خرید  وجود نداشت و یا با قیمت بالایی ارایه شده است، با ما تماس بگیرید، اطمینان داشته باشید، کالا را برای شما خواهیم یافت و یا قیمت را با قیمت روز کالا اصلاح و به شما عرضه خواهیم نمود.