شرایط مرجوعی کالا در فروشگاه آی تی خرید

ما باور داریم مشتریان آی تی خرید لایق بهترین ها هستند، لذا در این راستا و برای افزایش اعتماد مشتریان و امنیت خرید ایشان، نسبت به ایجاد سیاست های، “ضمانت اصالت کالا” و همچنین ” ضمانت باز پس گیری کالا به مدت ۷ روز “ اقدام نموده ایم.

“ضمانت باز پس گیری کالا به مدت ۷ روز” در فروشگاه  آی تی خرید

این سیاست بدین معنی است که مشتریان عزیز می توانند حداکثر ظرف مدت ۷ روز، کالاهایی را که نیاز به مهلت تست دارند را در صورت عدم رضایت و وجود ایراد به ” آی تی خرید” بازگردانند. بدیهی است این سیاست در قبال کالاهایی که برای تست نیاز به مهلت ندارند و اقلامی که بصورت هدیه برای مشتریان ارسال می گردد اعمال نمی گردد.

نکات :

  • خواهشمند است، قبل از بازگرداندن کالا حتما مطالب زیر را مطالعه فرموده و به هیچ وجه ، کالایی را بدون انجام هماهنگی تلفنی با این فروشگاه مرجوع نفرمایید.
  •  همانطور که در بخش راهنمای خرید نیز عنوان گردید، تحویل گرفتن کالا توسط مشتری از پیک، پست و … به منزله تایید سلامت آن از نظر ظاهری می باشد، لذا پس از آن، مرجوعی به دلیل ایراد ظاهری به هیچ عنوان پذیرفته نبوده و کالای مورد نظر خارج از ضمانت قلمداد می گردد.
  •  بدیهی است پس از سپری شدن مهلت های مقرر شده در این متن، ارایه خدمات پس از فروش به قطعات خریداری شده تنها توسط شرکت های گارانتی کننده صورت گرفته و آی تی خرید مسوولیتی در این زمینه ندارد.

شرایط استفاده از  “ضمانت بازگرداندن ۷ روزه کالا “

شرایطی که به این منظور در نظر گرفته شده، در جهت برطرف نمودن مشکلات احتمالی کالای خریداری شده و جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد. که به شرح زیر بیان می گردد، لازم به ذکر است این مهلت از زمان ارسال کالا برای مشتری محاسبه می گردد.

۱٫ در صورت انصراف از خرید توسط مشتری

در صورتیکه کالا برای مشتری ارسال شده اما وی از خرید خود منصرف شده است، انصراف از خرید می بایست حداکثر ظرف مدت ۷ روز به آی تی خرید اطلاع داده شود. در این حالت باز گرداندن کالا فقط در صورتی ممکن است که پس از بررسی کارشناسان تایید شود که از آن استفاده نشده باشد و پلمپ آن باز نشده باشد و در صورت عدم تایید کارشناسان کالا به مشتری بازگردانده می شود.
بدیهی است در صورت عدم رعایت شرایط فوق، درخواست مشتری پذیرفته نخواهد شد.همچنین کالاهایی که به صورت خاص و به درخواست مشتری تهیه و ارسال گردیده اند شامل این مورد نبوده و در این مورد نیز درخواست مشتری پذیرفته نخواهد شد.

اقلام زیر شامل این بند نمی شوند:
هارددیسک، درایو نوری ( سی دی رایتر،دی وی دی رایتر،بلو ری رایتر )،پرینتر، اسکنر، کارتریج

 

۲٫ کالای ارسال شده برای مشتری با آنچه سفارش داده شده است مغایر باشد.

در صورتیکه که کالایی که برای شما ارسال گردیده است از نظر ظاهری یا مشخصات با اطلاعات درج شده در وب سایت مغایرت دارد، حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت می بایست به ” آی تی خرید” اطلاع رسانی نمایید.
در صورتیکه این تفاوت از روی جعبه( رنگ، مشخصات فنی ) قابل تشخیص باشد، کالا می بایست بدون استفاده و پلمپ به فروشگاه وجود ندارد.
مسئولین فنی ظرف مدت ۷۲ ساعت پس از دریافت کالا به بررسی تفاوت پرداخته و در صورت تایید کارشناس، کالا برای مشتری تعویض می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.

 

۳٫ کالای ارسال شده برای مشتری دارای ایراد فنی می باشد:

در صورتیکه که کالایی که برای شما ارسال گردیده است دارای ایراد فنی است، می بایست حداکثر ظرف مدت ۷ روز به ” آی تی خرید ” اطلاع رسانی نمایید، بدیهی است ایراد های ظاهری ، شکستگی و خط و خش هایی که بر اثر استفاده نادرست کاربر ایجاد شده است، بعنوان ایراد فنی پذیرفته نمی شود.
در این مورد نیز مسئولین فنی آی تی خرید ظرف مدت ۷۲ ساعت از دریافت کالا به بررسی ایراد پرداخته و در صورت تایید کارشناس، کالا برای مشتری تعویض می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.

لازم به ذکر است اقلام زیر شامل این بند نمی شوند:

کارت گرافیک بایوس خورده ، هارددیسک ، درایو نوری (سی دی رایتر،دی وی دی رایتر،بلو ری رایتر)،پرینتر،اسکنر،کارتریج ، CPU اینتل،پیکسل سوخته ی مانیتور تا تعدادی که شرکت تولید کننده و گارانتی کننده اعلام میکنند(۳ تا ۶ پیکسل) ، سوکت مادربردهای اینتل که آسیب ظاهری دیده اند.
این اقلام توسط خود مشتری باید به گارانتی مربوطه ارسال شود.

 

۴٫ کالای ارسال شده برای مشتری در اثر حمل و نقل دچار آسیب شده است :

در صورتی که آسیب قبل از تحویل گرفتن بسته قابل مشاهده باشد ، مشتری می تواند از تحویل گرفتن بسته خودداری نماید تا کالا برای بررسی و ارسال مجدد به آی تی خرید مرجوع شود. از آنجا که کالا قبل از ارسال بصورت حرفه ای بسته بندی می شود و به موسسات حمل و نقل معتبر تحویل می گردد ،هرگونه آسیب در حمل و نقل به عهده ی موسسه حمل و نقل کننده می باشد و آی تی خرید تنها در صورت تایید شرکت حمل و نقل کننده خسارت را جبران می نماید. کالای آسیب دیده باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه همه ی متعلقات و لوازم جانبی به انضمام صورت جلسه شرکت حمل و نقل کننده عودت داده شود.
در هر صورت آسیب دیدگی می بایست طی ۲۴ ساعت توسط مشتری به اطلاع آی تی خرید برسد.
در این مورد نیز مسئولین فنی آی تی خرید ظرف مدت ۷۲ ساعت از دریافت کالا به بررسی ایراد پرداخته و در صورت تایید کارشناس، کالا برای مشتری تعویض می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.

ارسال و مرجوع نمودن کالا

درصورت تایید کارشناسان مبنی بر پذیرش کالا و تعویض آن هزینه های ارسال کالا به عهده ی آی تی خرید است و در صورت عدم تایید، هزینه ها بعهده مشتری می باشد. خواهشمند است، قبل از بازگرداندن کالا حتما مطالب این صفحه را مطالعه فرموده و به هیچ وجه ، کالایی را بدون انجام هماهنگی تلفنی با اعضای ” آی تی خرید ” مرجوع نفرمایید. همچنین روش ارسال کالا را حتما با کارشناسان هماهنگ فرمایید.
برای عودت، کالا می بایست به ‏خوبی بسته بندی گردیده و کلیه لوازم جانبی و اقلام همراه مانند کابل – ریموت – باطری – دفترچه راهنما – کارت گارانتی – کارت بیمه – بند – قطعات بسته بندی و … به همراه کالای اصلی ارسال شود.
از پاره و مخدوش کردن جعبه و برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا جدا خودداری فرمایید. در غیر این صورت استفاده از ضمانت بازگشت کالا غیر ممکن خواهد بود.
فاکتور فروش می بایست حتما به همراه کالا ارسال گردد، در صورت نیاز از پشت فاکتور برای بیان مشکل کالا استفاده نمایید.

عدم موجودی

در صورت عدم موجودی کالا برای تعویض در هر یک از مراحل فوق مبلغ آن به حساب مشتری مرجوع خواهد شد یا کالا با یک کالای دیگر به انتخاب مشتری تعویض می گردد و تفاوت قیمت آن محاسبه می گردد. بدیهی است اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت آن در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند .

۱۴ روز مهلت تست برای مشتریانی که سیستم کامل اسمبل شده خریداری نمایند !

در صورتیکه کلیه قطعات سیستم خود را از آی تی خرید خریداری می کنند و اسمبل سیستم خود را به ما بسپارند. ۱۴ روز مهلت تست برای قطعات در نظر گرفته خواهد شد.

شرایط استفاده از این مهلت:

  • هر گونه آسیب ظاهری به قطعات شامل این قانون نمی شود.
  • درایو نوری و پرینتر و کارتریج و بد سکتور هارد دیسک و پیکسل سوخته ی مانیتور تا ۶ پیکسل شامل این طرح نمی شود.
  • درصورتی که حتی یک قطعه از قطعات داخل کیس از آی تی خرید تهیه نشود ، شامل ۱۴ روز مهلت تست نمی باشد .
  • این گارانتی فقط شامل سخت افزار سیستم می باشد و اشکالات نرم افزاری شامل گارانتی نمی باشد.

فروشگاه اینترنتی ” آی تی خرید ” تمامی محصولات خود را با گارانتی اصلی عرضه می کند.

  • تحویل کالا در تهران در صورت امکان در همان روز
  • ارسال کالا در سایر استانها در کمتر از۲۴ ساعت بعد از سفارش کالا

این فروشگاه دارای نماد الکترونیکی بوده و می توانید با اطمینان از ما خرید کنید.